rekrutacja-zlobek

Zapraszamy do Akademii Prymusa!

linia-witacz-zlobek

Żłobek Akademia Prymusa powstał z myślą o szczęściu dzieci i spokoju pracujących rodziców. Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do żłobka Akademia Prymusa. Opiekujemy się dziećmi w wieku od 1 roku do 2,5 lat. Nasi Mali Prymusi już od początku pobytu w żłobku biorą udział w zajęciach dydaktyczno – wychowawczych. Z dziećmi pracujemy wg. tygodniowego planu zajęć. Nasi podopieczni poznają poprzez zmysły m.in.: smaku, dotyku, wzroku, słuchu otaczający świat. Odbywają się również zajęcia usprawniające, motorykę dużą, małą, zdolności manualne, koordynację, pamięć, percepcję wzrokową i słuchową. Dbamy również o umiejętności samoobsługowe. Dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, w których wykorzystywane są nie tylko kredki, farby, czy też plastelina lecz również skrawki bibuły, masa solna, nitki, przyprawy itp. W najnowocześniejszych, kolorowych i przystosowanych do wieku pomieszczeniach, każde dziecko ma swoją bezpieczną przestrzeń. Profesjonalnie przygotowani nauczyciele i opiekunowie zapewniają komfort przeżywania dziecięcych emocji, kształtowania pozytywnych nawyków i wszechstronnego rozwoju.
zlobek-menu-aktywny przedszkole-menu szkola-menu

linia-menu-gorne-zlobek

Dyrektor Żłobka - Beata Błoniecka

 

 

Fersz Marlena - Opiekun

Z wykształcenia jestem pedagogiem opiekuńczym, kontynuuje studia magisterskie na kierunku wczesna edukacja. Cechuje mnie cierpliwość, wrażliwość, serdeczność, pracowitość, wyrozumiałość, energiczność, poczucie odpowiedzialności za moje obowiązki i oczywiście to, że uwielbiam spędzać czas z dziećmi. W pracy z dziećmi najbardziej zależy mi aby były zawsze uśmiechnięte i czuły się bezpieczne w swoim gronie, jak również dążę do kształtowania ich własnej „małej” osobowości.

 

 

Monika Charchuta - opiekun

Z wykształcenia jestem pedagogiem opiekuńczym. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku wychowanie przedszkolne. Praca z dziećmi daje mi poczucie satysfakcji, jak również poczucie bycia potrzebnym. Najważniejsze dla mnie jest, aby dzieci mogły rozwijać się, uczyć i poznawać otaczający je świat w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze. Najlepszą nagrodą za trud włożony w tę pracę jest uśmiech i radość dzieci. Prywatnie jestem mamą.

 

 

Sabina Bartosińska – pomoc opiekuna

Ukończyłam pedagogikę społeczna na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Mam też drugi zawód- pracownik socjalny. Jednak to praca z dziećmi okazała się moja pasją i powołaniem. Jestem osobą wrażliwą i spokojną, dzięki czemu dzieci czują się przy mnie bezpiecznie.

 

 

 

Agnieszka Parciak – opiekun


Z wykształcenia jestem pedagogiem, socjoterapeutą i animatorem kultury. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, kochane i każde z nich posiada potencjał i zdolności. Fascynuje mnie ich spontaniczność, ciekawość świata i chęć zabawy. W swojej pracy z dziećmi staram się dbać o wszechstronny rozwój, uwzględniając przy tym indywidualność każdego małego człowieka. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i otwartą na potrzeby innych. Praca z dziećmi daję mi olbrzymią satysfakcję.

 

Maria Pietruczuk - opiekun

Z wykształcenia jestem Pedagogiem opiekuńczym, obecnie rozszerzam swoją wiedze na studiach podyplomowych z wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Studia magisterskie ukończyłam na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą, staram się być konsekwentną, szybko nawiązuje kontakty z ludźmi, ponad wszystko cenię sobie szczerość. Cieszą mnie małe sukcesy dzieci, takie jak samodzielne założenie kapci czy przejście w parach do łazienki. Uważam, że watro włożyć w pracę wiele trudu, aby później na twarzy choć na chwilę pojawił się uśmiech.  Maluchy wiedzą, że zawsze mogą liczyć na moją pomoc i wsparcie, za to otrzymuję ich bezgraniczną przyjaźń i zaufanie, uśmiech na powitanie i czasami smutne miny na pożegnanie.