rekrutacja-przedszkole

Zapraszamy do Akademii Prymusa!

linia-witacz-przedszkole

Zapraszamy dzieci i rodziców do przedszkola Akademia Prymusa. W naszym przedszkolu wszystkie dzieci mają szansę poczuć się wyjątkowo, znaleźć ciepło rodzinnych relacji, nauczyć się rozwijać swoje talenty oraz poznawać i rozumieć otaczający świat. Poprzez zabawę i indywidualne podejście do dzieci dbamy o rozwój i bezpieczeństwo każdego malucha. W najnowocześniejszych, kolorowych i przystosowanych do wieku przedszkolaków pomieszczeniach, każde dziecko ma swoją bezpieczną przestrzeń. Profesjonalnie przygotowani  nauczyciele i opiekunowie zapewniają komfort przeżywania dziecięcych emocji, kształtowania pozytywnych nawyków i wszechstronnego rozwoju. Zadbamy o szczęśliwe dzieciństwo Waszych pociech. Jesteśmy profesjonalną placówką edukacyjna, która stwarza możliwość kontynuacji nauki i opieki również w szkole podstawowej.

zlobek-menu przedszkole-menu-aktywny szkola-menu

linia-menu-przedszkole

O przedszkolu

o_przedszkolu

 

Akademia Prymusa to przedszkole niepubliczne, z programem skierowanym na rozwój indywidualny dziecka, wyobraźnię, twórczość i harmonię. Zapewniamy opiekę mądrych, pełnych akceptacji nauczycieli. Naszą społeczność przedszkolną tworzą dzieci od 2,5 roku do 6 lat oraz ich rodzice i opiekunowie.

Rozwój
Pracę z dziećmi rozpoczynamy od rozmowy z rodzicami - wiedza o dziecku, o jego rozwoju, pierwszych czynnościach, pozwoli nam w pełni stymulować jego rozwój. Nasze dzieci w Akademii rozwijają się podczas zajęć artystycznych, muzycznych, plastycznych, gospodarstwa domowego, języka angielskiego.
Proponujemy dzieciom zajęcia gimnastyki korekcyjnej, terapii logopedycznej a rodzicom konsultacje pedagogiczne i psychologiczne. Preferujemy stały kontakt z rodzicami i opiekunami.

Wyobraźnia
W naszym przedszkolu świat rzeczywisty przeplata się z baśniowym. Jest kraina Baśni i Relaksu, jest kraina Fikołki Koziołki, Kuchcikowo, Trala Linki, Leśne Ludki i Wesołe Nutki. W każdej krainie jest czas na odpoczynek, wyciszenie ale także na radosny rozwój i aktywność.

Bezpieczeństwo

Posiadamy prawa przedszkola publicznego – Kuratorium sprawuje nad nami funkcje kontrolne. Wszystkie zajęcia odbywają się z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Atmosfera i program wzmacniają  u dzieci samoakceptację, poczucie bezpieczeństwa i własnej wartości.

Rodzina
Swoimi działaniami sprawiamy by dzieci czuły się u nas jak w domu. Atmosferę domowego ogniska tworzymy poprzez grupy wiekowe, gdzie starsze dzieci mogą pomagać młodszym a młodsze uczą się od starszych - tak jak w rodzinie.
Nauczyciele wspólnie z dziećmi organizują wiele uroczystości, pamiętając o świętach rodzinnych czy narodowych. Spotykamy się na wspólnej Wigilii, kiermaszach, festynach, koncertach, przedstawieniach i zawodach sportowych.

Harmonia
Program dydaktyczno – wychowawczy jest dostosowany do wieku dzieci. Trudne są pierwsze kroki w każdym przedszkolu. Chcemy ułatwić to Waszym dzieciom – u nas każdy maluch jest małym odkrywcą, rozwija swoje wszechstronne zdolności. Różnorodny dobór technik i metod prowadzenia zajęć pozwala, by każde dziecko śmiało wkraczało w otaczający świat.