o_szkole
Akademia Prymusa to nowoczesna edukacja. To nowa szkoła podstawowa, w której dostrzega się indywidualność każdego dziecka.

Talent
Akademia Prymusa proponuje nowoczesną dydaktykę, kładąc duży nacisk na kształtowanie umiejętności, interpretację informacji, rozumienie zagadnień, intelektualną kreatywność, samodzielność. Indywidualizacja pracy z dzieckiem pozwala uwzględnić predyspozycje, wyodrębnić zdolności dziecka – zauważyć i docenić każdego ucznia – rozwijać jego talenty.
Zdajemy sobie sprawę, że współcześnie wiedza jest ogromnie ważna, ale jeszcze ważniejsze jest umiejętne przekazanie i wykorzystanie w przyszłości tego, czego zostaliśmy nauczeni. Dlatego, Akademia Prymusa podążając za współczesną edukacją, stawia na  pobudzanie dziecięcej kreatywności i otwartości, poszukiwanie własnych rozwiązań.
Budowaniu takiej kreatywności, rozbudzaniu drzemiących talentów, uczeniu otwartego podejścia do samego siebie i do innych ludzi, otwieraniu dusz i serc, służy  program, który jest osią działalności szkoły.

Wiedza
W Akademii Prymusa będzie realizowana jest podstawa programowa. Oprócz tego proponujemy dodatkowe zajęcia, poszerzające i rozwijające zainteresowania dzieci - teatralne, plastyczne, muzyczne. Korzystając z położenia miasta – także przyrodnicze, geograficzne czy historyczne. Uczniowie codziennie będą obcować z językiem angielskim. Nasi nauczyciele pozostawią w uczniach cenne wartości, które zaprocentują w kolejnych etapach nauki, pozostaną na całe życie.

Sport
Nasi uczniowie będą rozwijać nie tylko swoje umysły ale także sprawność fizyczną. Dzięki sali gimnastycznej oraz nowoczesnemu boisku szkolnemu uczniowie 3 razy w tygodniu będą uczestniczyć w zajęciach sportowych.
Szkoła będzie realizować program wychowania prozdrowotnego. Nasi uczniowie oraz rodzice dowiedzą się jak dbać o zdrowie i jak się zdrowo odżywiać.
Uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach gimnastyki korekcyjnej.

Przyjaźń
W Akademii Prymusa wszyscy się znają i szanują. Nauczyciele i uczniowie dzielą się swoim entuzjazmem, zapałem, wiedzą. Naszym założeniem jest szczególna dbałość o rozwój osobisty ucznia, znajomość zasad komunikacji, form towarzyskich, podążanie za dobrymi tradycjami.
W naszej szkole pracują pełni zapału i chęci dzielenia się swym entuzjazmem i wiedzą nauczyciele. Znakomicie wykwalifikowana kadra to cierpliwi, pełni humoru i mądrości ludzie, rzetelnie uczący swoich podopiecznych. W Akademii Prymusa wspieramy wychowanie rodzinne. Dbamy o wychowanie patriotyczne.

Sukces
Zapraszamy wszystkie dzieci, które w naszej szkole polubią zdobywanie wiedzy, dowiedzą się jak poznawać świat, odkrywać tajniki sztuk, poczują smak rywalizacji i zwycięstwa sportowego. W Akademii Prymusa każdy może odnieść sukces!

Warning: include(/akademiaprymusa_pl/components/com_content/routers.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /components/com_content/content.php on line 38

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/akademiaprymusa_pl/components/com_content/routers.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php5/lib/pear') in /components/com_content/content.php on line 38