rekrutacja-szkola

Zapraszamy do Akademii Prymusa!

linia-witacz-szkola

Zapraszamy dzieci i rodziców do Szkoły Podstawowej Akademia Prymusa. Nasza szkoła proponuje dzieciom i rodzicom wyjątkowy program nauczania i opieki w najnowocześniejszej placówce edukacyjnej w Olsztynie. Tutaj Wasze dzieci poczują się wyjątkowo, znajdą przyjaciół wśród rówieśników i nauczycieli. Poprzez rozbudowany program zajęć pozalekcyjnych i bezpieczne otoczenie mogą rozwijać swoje talenty oraz poznawać i rozumieć otaczający świat. W naszej szkole dbamy nie tylko o rozwój intelektualny i emocjonalny ale także kształtujemy prawidłowe nawyki zdrowotne. Profesjonalnie przygotowani  nauczyciele i opiekunowie zapewniają komfort przeżywania dziecięcych emocji, zdobywania umiejętności oraz odnajdywania i rozwijania pasji. Zadbamy o najlepsze przygotowanie do etapu gimnazjalnego.

zlobek-menu przedszkole-menu szkola-menu-aktywny

linia-menu-gorne-szkola

o_szkole
Akademia Prymusa to nowoczesna edukacja. To nowa szkoła podstawowa, w której dostrzega się indywidualność każdego dziecka.

Talent
Akademia Prymusa proponuje nowoczesną dydaktykę, kładąc duży nacisk na kształtowanie umiejętności, interpretację informacji szczegółowych, rozumienie zagadnień, intelektualną kreatywność, samodzielność. Indywidualizacja pracy z dzieckiem pozwala uwzględnić predyspozycje, wyodrębnić zdolności dziecka – zauważyć i docenić każdego ucznia – rozwijać jego talenty.
Zdajemy sobie sprawę, że współcześnie wiedza jest ogromnie ważna, ale jeszcze ważniejsze jest umiejętne przekazanie i wykorzystanie w przyszłości tego, czego zostaliśmy nauczeni. Dlatego, Akademia Prymusa podążając za współczesną edukacją, stawia na  pobudzanie dziecięcej kreatywności i otwartości, poszukiwanie własnych rozwiązań.
Budowaniu takiej kreatywności, rozbudzaniu drzemiących talentów, uczeniu otwartego podejścia do samego siebie i do innych ludzi, otwieraniu dusz i serc, służy  program, który jest osią działalności szkoły.

Wiedza
W Akademii Prymusa będzie realizowany poszerzony program nauki języka polskiego oraz matematyki. Proponujemy dodatkowe zajęcia, poszerzające i rozwijające zainteresowania dzieci - teatralne, plastyczne, muzyczne. Korzystając z położenia miasta – także przyrodnicze, geograficzne czy historyczne. Nasi uczniowie - 3 razy w tygodniu, codziennie będą obcować z językiem angielskim, uczą się zróżnicowanymi metodami.
Nasi nauczyciele pozostawią w uczniach cenne wartości, które zaprocentują w kolejnych etapach nauki, pozostaną na całe życie.

Sport
Nasi uczniowie będą rozwijać nie tylko swoje umysły ale także sprawność fizyczną. Dzięki specjalnej sali do ćwiczeń ruchowych oraz nowoczesnemu boisku szkolnemu uczniowie 3 razy w tygodniu będą uczestniczyć w zajęciach sportowych.
Szkoła będzie realizować program wychowania prozdrowotnego. Nasi uczniowie oraz rodzice dowiedzą się jak dbać o zdrowie i jak się zdrowo odżywiać.
Uczniowie będą uczestniczyć w zajęciach gimnastyki korekcyjnej.

Przyjaźń
W Akademii Prymusa wszyscy się znają i szanują. Nauczyciele i uczniowie dzielą się swoim entuzjazmem, zapałem, wiedzą. Naszym założeniem jest szczególna dbałość o rozwój osobisty ucznia, znajomość zasad komunikacji, form towarzyskich, podążanie za dobrymi tradycjami.
W naszej szkole pracują pełni zapału i chęci dzielenia się swym entuzjazmem i wiedzą nauczyciele. Znakomicie wykwalifikowana kadra to cierpliwi, pełni humoru i mądrości ludzie, rzetelnie uczący swoich podopiecznych. W Akademii Prymusa wspieramy wychowanie rodzinne. Dbamy o wychowanie patriotyczne.

W  Akademii Prymusa uczniowie otoczeni są opieką pedagoga, psychologa i logopedy.

Sukces
Zapraszamy wszystkie dzieci, które w naszej szkole polubią zdobywanie wiedzy, dowiedzą się jak poznawać świat, odkrywać tajniki sztuk, poczują smak rywalizacji i zwycięstwa sportowego. W Akademii Prymusa każdy może odnieść sukces!