rekrutacja-zlobek

Zapraszamy do Akademii Prymusa!

linia-witacz-zlobek

Żłobek Akademia Prymusa powstał z myślą o szczęściu dzieci i spokoju pracujących rodziców. Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców do żłobka Akademia Prymusa. Opiekujemy się dziećmi w wieku od 1 roku do 2,5 lat. Nasi Mali Prymusi już od początku pobytu w żłobku biorą udział w zajęciach dydaktyczno – wychowawczych. Z dziećmi pracujemy wg. tygodniowego planu zajęć. Nasi podopieczni poznają poprzez zmysły m.in.: smaku, dotyku, wzroku, słuchu otaczający świat. Odbywają się również zajęcia usprawniające, motorykę dużą, małą, zdolności manualne, koordynację, pamięć, percepcję wzrokową i słuchową. Dbamy również o umiejętności samoobsługowe. Dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, w których wykorzystywane są nie tylko kredki, farby, czy też plastelina lecz również skrawki bibuły, masa solna, nitki, przyprawy itp. W najnowocześniejszych, kolorowych i przystosowanych do wieku pomieszczeniach, każde dziecko ma swoją bezpieczną przestrzeń. Profesjonalnie przygotowani nauczyciele i opiekunowie zapewniają komfort przeżywania dziecięcych emocji, kształtowania pozytywnych nawyków i wszechstronnego rozwoju.
zlobek-menu-aktywny przedszkole-menu szkola-menu

linia-menu-gorne-zlobek

Żłobek Akademia Prymusa to prywatna placówka, prowadząca działalność opiekuńczo - pielęgnacyjną oraz wychowawczą dla dzieci w wieku od 1 roku (dzieci chodzące) do 2,5 lat. Dzieci w żłobku przebywają w grupach odpowiednich dla siebie ze względu na wiek i potrzeby rozwojowe. Po skończeniu 2,5 lat dziecko przechodzi do Przedszkola Akademia Prymusa.

Proponujemy Mini Misiom twórcze spędzanie czasu (wszystkie zajęcia w ramach czesnego):

- zabawy edukacyjne,

- zajęcia manualne

- zajęcia plastyczne,

- zajęcia rytmiczne,

- elementy mini teatrzyku.

 

Aby pobudzić wyobraźnię do zajęć manualnych, plastycznych wykorzystujemy kredki, farby, plastelinę, ciastoliny, masę solną i papierową oraz takie materiały jak wełna, nitki, wata, obierki, przyprawy czy skrawki materiału.

Opiekunki w Żłobku Akademia Prymusa to przede wszystkim osoby kochające dzieci i swoją pracę, posiadające wykształcenie pedagogiczne. Nasz Żłobek współpracuje z pedagogiem oraz logopedą.

 

Żłobek Akademia Prymusa  mieści się w budynku o powierzchni 500  m2. W tym samym budynku  znajduje się Przedszkole Akademia Prymusa. Placówka znajduje się w spokojnym miejscu w okolicy Muzeum Przyrody (do przyległego parku chodzimy na spacery). Oddzielne sale zabaw dla poszczególnych grup wiekowych pozwalają bawić się z rówieśnikami a następnie  spokojnie odpocząć w oddzielnych sypialniach.

Na tyłach budynku  mamy  plac zabaw wyposażony w zabawki i sprzęty posiadające niezbędne atesty.

Dzieci bawią się na dworze gdy tylko warunki pogodowe na to pozwalają (również zimą !).

Gwarantujemy całodzienne wyżywienie maluszków uwzględniając ewentualne wskazania lekarskie.

Żłobek Akademia Prymusa jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 17:30

Rodziców zainteresowanych powierzeniem maluszków pod opiekę Żłobka Akademia Prymusa serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas.