rekrutacja-przedszkole

Zapraszamy do Akademii Prymusa!

linia-witacz-przedszkole

Zapraszamy dzieci i rodziców do przedszkola Akademia Prymusa. W naszym przedszkolu wszystkie dzieci mają szansę poczuć się wyjątkowo, znaleźć ciepło rodzinnych relacji, nauczyć się rozwijać swoje talenty oraz poznawać i rozumieć otaczający świat. Poprzez zabawę i indywidualne podejście do dzieci dbamy o rozwój i bezpieczeństwo każdego malucha. W najnowocześniejszych, kolorowych i przystosowanych do wieku przedszkolaków pomieszczeniach, każde dziecko ma swoją bezpieczną przestrzeń. Profesjonalnie przygotowani  nauczyciele i opiekunowie zapewniają komfort przeżywania dziecięcych emocji, kształtowania pozytywnych nawyków i wszechstronnego rozwoju. Zadbamy o szczęśliwe dzieciństwo Waszych pociech. Jesteśmy profesjonalną placówką edukacyjna, która stwarza możliwość kontynuacji nauki i opieki również w szkole podstawowej.

zlobek-menu przedszkole-menu-aktywny szkola-menu

linia-menu-przedszkole

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w Akademii Prymusa czeka na wszystkie przedszkolaki moc atrakcji i dużo dobrej zabawy. Dzieci we wszystkich grupach odśpiewają "Hymn przedszkolaka" oraz wezmą udział w zorganizowanych zabawach i konkursach.

Kochane Przedszkolaki!
Z okazji Waszego święta życzymy, aby każdego dnia spotykało Was coś miłego i dobrego, uśmiechu od ucha do ucha, miłości od kochających rodziców, nieustającego odkrywania piękna i wspaniałości świata, rozwijania swoich licznych taletów oraz radosnego, twórczego i bezpiecznego pobytu w Akademii Prymusa życzy Dyrektor wraz z Nauczycielami i Pracownikami Przedszkola.

 
DNI ADAPTACYJNE

W dniach 29 – 31.08 od godz. 08:30 w Niepublicznym Przedszkolu Akademia Prymusa odbędą się dni adaptacyjne. Serdecznie zapraszamy przyszłych Prymusów wraz z rodzicami.

 
Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - grupa Tropiciele i Śmiecholudki

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 133